Chat & Rozmowy wideo

Użytkownicy mogą korzystać z komunikatora i aranżować rozmowy wideo jeden do jednego lub prowadzić konferencje audio bezpośrednio z okna chat w IceWarp. Zintegrowany Voice over IP pozwala na szyfrowaną komunikację przez internet lub prywatną sieć firmową. Pełny przekaz tekstowy jest możliwy, nawet dla komunikatów grupowych lub alertów.

hero-device-image

TeamChat NOWOŚĆ

TeamChat jest działającym w czasie rzeczywistym narzędziem do przekazywania wiadomości i współprac, doskonałym dla zespołów i projektów. Pozwala na pozostawanie w kontakcie z innymi członkami zespołu, na organizowanie rozmów na zadany temat, współdzielenie plików i aranżowanie spotkań ad-hoc.

 

Utwórz pokój
Utwórz publiczny lub prywatny pokój a potem zaproś współpracowników lub użytkowników z zewnątrz

Szybkie dodawanie korzystając z +
Załaduj pliki, dodaj zdarzenia, utwórz spotkania lub podziel się linkami, wszystko za pomocą jednego przycisku

Współpraca z plikami
Współdziel dokument którego treść każdy może wspólnie omówić lub edytować

Powiadomienia
Otrzymuj powiadomienia o istotnych informacjach lub wyłączaj je selektywnie dla każdego z pokoi

Meetings
Utwórz WebMeeting do którego inni mogą dołączyć poprzez proste kliknięcie na nim

Twórz publiczne i prywatne pokoje chat

Twórz publiczne i prywatne pokoje chat

Publiczne pokoje chat są wspaniałe jeśli chodzi o zachęcenie użytkowników do dzielenia się pomysłami, zapoznawania się lub po prostu poznania możliwości TeamChat. Potrzebujesz dyskusji 1-na-1? Utwórz pokój prywatny widoczny tylko dla zaproszonych członków.

Goście mogą robić tylko to na co im pozwolisz

Goście mogą robić tylko to na co im pozwolisz

Zaproś klientów, dostawców lub współpracowników zewnętrznych do udziału w czacie i natychmiast uzyskuj ich opinię o Twoim projekcie. Cały czas masz kontrolę nad tym co udostępniasz i możesz w każdej chwili wycofać im do tego dostęp.

Pracujcie razem jakbyś był tu z innymi
Twórz zespoły wirtualne oraz teleobecność poprzez przekazywanie wiadomości w czasie rzeczywistym, konferencje wieloosobowe i konferencje na żywo typu audio/wideo. Oparta o oprogramowanie zintegrowana komunikacja nie wymaga posiadania żadnego sprzętu PBX czy telefonów IP, wszystko czego potrzebujesz jest dostępne z integrowanym interfejsie Web Client w Twojej przeglądarce.
WebPhone dla rozmów audio/wideo

Wybieranie numeru zintegrowane ze statusem obecności powoduje, że konfigurowanie rozmów konferencyjnych jest proste i nie wymaga zostawiania poczty lub okna chat. Klient jest dostępny na Windows/Linux/Mac i nie wymaga dodatkowego oprogramowania czy wtyczek.

WebMeetings z
współdzieleniem ekranu

Pobudzaj współpracę i podnoś wydajność w swych zespołach. Osoby z zewnątrz, spoza Twojej sieci mogą podłączyć się do meetingu poprzez jednorazowy dostęp przez web lub wdzwonić sie przez dostępny numer.

  • Rozmowy konferencyjne audio
  • Chat dla wielu użytkowników
  • Współdzielenie ekranu (tylko w Chrome}
WebChat i transfer plików

Rozpocznij rozmowy prywatne lub publiczne poprzez zintegrowany Jabber/XMPP. Prowadź chat wewnętrzny z kolegami, wysyłaj pliki, dodawaj emotikony lub komunikuj się z subskrybentami Facebook, Google, AOL, Yahoo i innymi przez interfejs WebClient.

Wiadomości tekstowe

Bramka IceWarp SMS/wiadomości tekstowe pozwala Ci wysyłać wiadomości tekstowe z wygodnego WebClient i dostawać odpowiedzi przez email. Korzystając z dostępnych planów taryfowych dla wiadomości masowych, SMS jest perfekcyjnym narzędziem dla grup list mailingowych, wiadomości transakcyjnych lub alertów serwisowych.

Firmowe wiadomości dla Cisco Unified Communications
IceWarp Mail dla Cisco jest doskonałym zamiennikiem dla Microsoft Exchange lub IBM Lotus Domino które pierwotnie pojawiają się produktami Cisco Unified Communication i Unified Messaging. Za 1/4 kosztów własności, przyjazny użytkownikowi interfejs oraz szybką instalacją IceWarp Mail dla Cisco jest bezapelacyjnie najbardziej solidnym i zintegrowanym systemem komunikacji dla klientów Cisco
Integracja poczty głosowej

Dzięki dwu-torowej synchronizacji z funkcją push, Twoja poczta głosowa Cisco pojawia się w WebClient na bieżąco, jak tylko przyjdzie i może być łatwo przeglądana, przekazywana, składowana, dołączana do spotkań itp.

Dzwoń z Web Phone do Cisco Phone

Z pomocą zaawansowanego CUCM, użytkownicy mogą wykonywać i odbierać rozmowy VoIP korzystając z WebPhone IceWarp opartego na przeglądarce, który jest automatycznie rejestrowany jako urządzenie zewnętrzne SIP w CUCM. Również obsługiwane są bezpieczny profil, numer linii etc.

Zintegrowana obecność

Współdziałanie pomiędzy protokołami XMPP/Jabber i SIP/SIMPLE pozwala na bezproblemowy chat pomiędzy CUP Server i klientem WebIM instant messaging IceWarp opartym na przeglądarce, podobnie jak na widoczność statusu obecności itp

Migruj z Exchange

Dla firm posiadających obecnie Exchange Server, IceWarp oferuje pełną konwersję z Exchange do IceWarp.

Synchronizacja użytkownika

Za pomocą istniejącego kontrolera Active Directory wykorzystywanego jako konto źródłowe, cały proces instalacji zajmuje tylko 30 minut na serwerze fizycznym lub wirtualnym, na Windows lub Linux.

Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedawców

(+48) 42 203 20 81