Synchronizacja & dostęp przez klienta

Bezprzewodowa synchronizacja poczty, kalendarzy, kontaktów, zadań i notatek na wszystkich urządzeniach mobilnych z najnowszą wersją Exchange ActiveSync. Bezproblemowa synchronizacja Mac przez dedykowany OS X Configurator. Aby pracować offline, użyj Outlook 2007/2010/2013 lub zastąp go wielofunkcyjnym klientem poczty dla Windows.

hero-device-image
Twoje dane podróżują z Tobą
Obsługa Exchange ActiveSync® zapewnia bezproblemową, automatyczną synchronizację PUSH wszystkich danych przez większość urządzeń mobilnych.Użytkownicy mobilni mają natychmiastowy dostęp do informacji osobistych i współdzielonych (w tym GAL).
Exchange ActiveSync

IceWarp korzysta z oficjalnie licencjonowanego, opatentowanego przez Microsoft protokołu który stał się standardem dostępnym na wszystkie platformy mobilne dostępne na rynku, w tym Windows Phone, iOS (iPhone i iPad) oraz Android.

Gotowy na B.Y.O.D.

Miękkie czyszczenie - komenda Selektywne zdalne czyszczenie usuwa tylko dane firmowe z urządzenia mobilnego bez załączania resetu fabrycznego i usuwania danych osobistych użytkownika.

Centralne zarządzanie

Administratorzy mogą z łatwością zarządzać wszystkimi urządzeniami podłączonymi do serwera w jednej lokalizacji, ustawiać globalne i określone dla danego urządzenia zasady lub zdalnie wyczyścić urządzenie.

Kontrola i bezpieczeństwo (ABQ)

Stosuj Blokuj Kwarantannę, filtrowanie urządzeń mobilnych lub rodzin urządzeń, umieszczanie nieznanych urządzeń w kwarantannie lub blokuj wskazane urządzenia aby nie łączyły się z serwerem.

SmartDiscover

Kiedy konfigurujesz nowy telefon komórkowy lub konto, musisz tylko wprowadzić adres swojego konta pocztowego i hasło a SmartDiscover zadba o ustawienia techniczne.

Dostęp offline do Twoich wszystkich danych w Outlook
IceWarp Outlook Sync łączy natywne funkcje Outlook i serwera IceWarp. Synchronizuje wszystkie dane Outlook w tym spotkania, kontakty, zadania, notatki, listy dystrybucyjne, dokumenty, publiczne i współdzielone foldery z funkcjami takimi jak planowanie, wolny/zajęty i regułami.
Wtyczka Outlook Sync

Outlook Sync jest w pełni zintegrowany z interfejsem Outlook pod swą własną zakładką IceWarp Sync. Końcowi użytkownicy mogą zarządzać ustawieniami swych kont bezpośrednio z Outlook, w tym auto responderem , przekazywaniem i i regułami rutowania po stronie serwera.

Zdalna obsługa

Wybrane ustawienia synchronizacji posiadają scentralizowane zarządzanie i mogą być zdalnie "pchnięte" z konsoli administratora do Outlook Sync, co ułatwia instalacje i zarządzanie wielkiej skali.

Import istniejących profili

Outlook Sync wykrywa i może wiązać się z istniejącymi profilami Outlook, co jest użyteczne podczas przenoszenia danych offline do chmury. Poprzez kombinację POP, IMAP i folderów osobistych, Outlook Sync będzie wiązał się z obsługiwanym profilem lub tworzył nowy.

Gotowy do łączenia się z Mac Apps
IceWarp obsługuje natywne aplikacje na OS X co jest kluczowe dla użytkowników Mac.
Synchronizuj pocztę i wiadomości
Oprócz poczty, aplikacja OS X Messages i IceWarp IM Server są w pełni kompatybilne i pozwalają na wewnętrzną i bezpieczną obecność, instant messaging i współdzielenie plików. Użytkownicy stworzeni w IceWarp mogą być automatycznie dodawani do listy kontaktów osobistych IM.
Kontakty & Kalendarze

Wszystkie Twoje zdarzenia, przypomnienia i zaproszenia będą synchronizowane pomiędzy Twoim iPhone, Mac i WebClient, a wszystkie Twoje kontakty mobilne i WebClient pokażą się aplikacji OS X Contacts.

Konfigurator OS X

Konfigurator OS X jest aplikacją do bezproblemowego instalowania poczty, wiadomości, kalendarza i kontaktów na Mac,dostępnych na Mac App Store lub stronie logowania WebClient. Obsługuje OS X 10.6 poprzez ostatnie OS X 10.10 Yosemite.


POBIERZ Z APP STORE
Desktop Client 6 - Jak skuteczni ludzie korzystają z poczty
IceWarp Desktop Client jest wielofunkcyjnym klientem pocztowym dla Windows z nowoczesnym i łatwym w obsłudze interfejsem.
Zamiast Outlook
Podobnie jak w Outlook, IceWarp Desktop Client obsługuje konta wielokrotne, składuje dane offline i w pełni obsługuje popularne serwisy w chmurze takie jak Gmail, iCloud, Outlook.com.
Import z Twojego obecnego klienta

Bezproblemowy import wszystkich danych z najpopularniejszych klientów pocztowych, i Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail, Thunderbird, The Bat! itp

Konta wielokrotne

W przypadku wymagających użytkowników, którzy posiadają wiele kont pocztowych do zarządzania, nic nie pobije automatyzacji klienta pocztowego z właściwym zbiorem funkcji i prostą nawigacją z klawiatury.

Media społecznościowe

Po prostu sięgaj do swych kontaktów z wbudowanego messenger'a: wysyłaj pliki, dodawaj emotikony, lub wchodź w relacje ze subskrybentami z innych sieci, a wszystko to interfejsu Desktop Client.

Przeszukiwanie i historia

Znajdź w ciągu kilku sekund dowolną pocztę,zdarzenie, kontakt lub załącznik, przy pomocy szybkiego pełnotekstowego przeszukiwania. Logi historii komunikacji, poczty i załączników wymienianych z dowolnym kontaktem.

Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedawców

(+48) 42 203 20 81