Wielopoziomowa ochrona

Zabezpieczenia IceWarp łączą światowej klasy wielowątkowy Anti-Virus i wielowarstwową ochronę Anti-Spam.Unikalne połączenie ponad 20 technologii antyspamowych, w tym ochrona godziny zero z CYREN i Intrusion Prevention System, zatrzymują złośliwe zachowania w czasie rzeczywistym.

hero-device-image
Zatrzymaj spam, Malware oraz atakujących przy bramce
Pełne bezpieczeństwo po stronie serwera, zapewnienie organizacjom szeroką ochronę oraz automatyczne aktualizacje, gwarancja najbardziej aktualnych definicji.
Ochrona Anty-Spam
Użytkownicy maja kontrolę nad systemem poprzez Black Lists, White Lists, Foldery spam & Raporty kwarantanny.
Monitorowanie

Docenisz ochronę w czasie rzeczywistym od momentu kiedy pojawi się pierwsza epidemia spamu. Proaktywny słynny serwis IP analizuje ponad 12 miliardów transakcji internetowych codziennie z ponad 550 milionów węzłów końcowych.

Enterprise Anty-Wirus

Każdy plik wchodzący lub wychodzący do twojego serwera jest skanowany i weryfikowany, czy to email, załączniki groupware, pliki FTP lub transferowane pliki IM. Wydajny wielowątkowy, specjalnie zbudowany dla IceWarp silnik może przeskanować ponad 4,000 wiadomości na sekundę.

Bezpieczeństwo danych

Potencjalnie niebezpieczne załączniki poczty mogą być globalnie wychwytywane w oparciu o ich rozszerzenia plików. Elastyczny system filtrów jest w stanie odrzucać pliki chronione hasłami i wykonywalne wewnątrz archiwów (ZIP, RAR,…).

Bezpieczne dane i ochrona rozmów
SSL ochrania Twoje dane gdy wędrują w internecie.
Szyfrowanie danych zapewnia to, ze dane nie mogą zostać wykorzystane kiedy dotrą do węzła końcowego.
Ochrona przed wtargnięciem

Filtry ochrony przed wtargnięciem analizują wszystkie przychodzące połączenia w tym liczbę prób autoryzacji, adresy IP i poziom bezpieczeństwa. Monitorowanie Cross-session i cross-protocol blokuje w sposób ciągły atakujących.

TLS/SSL

Zintegrowany system zarządzania certyfikatami i serwisami pozwala łatwo wdrażać bezpieczne przychodzące połączenia SSL, wymusza SSL do określonych Secure Destinations i ustawia na podobieństwo VPN operacje między serwerami za pomocą SSL Tunnel.

Szyfrowanie poczty

Zarządzanie certyfikatami pozwala użytkownikom na cyfrowe podpisywanie i szyfrowanie poczty, aby mieli pewność, że wiadomości nie będą czytane przez nikogo nie zaufanego. Szyfrowanie wiadomości po stronie serwera dodaje dodatkową warstwę ochrony wiadomości podczas transferów.

Szyfrowanie rozmów

Zintegrowana funkcja bezpieczeństwa WebRTC pozwala zawsze na szyfrowanie połączeń głosowych i wideo. Bezpieczny protokół RTP (SRTP) jest wykorzystywany aby chronić zarówno rozmowy jak i wideo, co jest szczególnie korzystne dla korzystających z połączeń poprzez WiFi.

Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedawców

(+48) 42 203 20 81