Serwer pocztowy z Groupware

Kompletne rozwiązanie serwera pocztowego dostępnego dla użytkowników poprzez intuicyjne interfejsy Web, Desktop, mobilne i tabletu. Zintegrowany Groupware pozwala na natychmiastowy dostęp do prywatnych i publicznych informacji takich jak książki adresowe, kalendarze, zadania, notatki i dokumenty. Zarządzanie serwerem usprawnia nowoczesny, intuicyjny WebAdmin.

hero-device-image
Zunifikowany jednolity interfejs
Zunifikowany jednolity interfejs
WebClient centralizuje wszystkie Twoje dane i komunikację niezależnie czy jest to poczta, chat lub rozmowy, w jednym miejscu i jest dostępny z dowolnej przeglądarki lub urządzenia.
Poczta, kalendarze, kontakty, zadania, notatki
WebClient posiada pełny zestaw funkcji do zarządzania informacjami osobistymi, w tym kalendarzem, planowaniem zasobów, kontaktów i zadań. Wszystkie informacje mogą być współdzielone przez użytkowników przez globalne listy adresów, kalendarzy grupowych i folderów publicznych
Formats
WebDocuments
Podglądaj arkusze Excel, baw się prezentacjami PowerPoint i oglądaj pliki Word i ODF bezpośrednio w swojej przeglądarce, bez konieczności instalowania żadnego pakietu Office na twoim komputerze. Dołącz dowolny plik do wiadomości pocztowej, zdarzenia kalendarza, zadania itp. Pracuj wspólnie nad dokumentem z innymi, zamykaj go, zapisuj wielokrotne rewizje, powracaj do poprzedniej wersji lub powiadamiaj innych o zmianach.
Zobacz w WebClient

Dokumenty Office i załączniki można podglądać w oknie nawigacyjnym czytania natychmiast po kliknięciu. Okno nawigacyjne podglądu pozwala Ci przewijać zawartość dokumentu i przeszukiwać dokument z pełnym tekstowym przeszukiwaniem online.

New Window

Obejrzyj w oknie

Poprzez podwójne kliknięcie dokument można otworzyć w odrębnym oknie aby zobaczyć edycje dokumentu i rozpocząć wielozadaniowość w wiadomościach pocztowych, chat i online meetings.

Planowanie Meeting'ów & kalendarze
Planowanie Meeting'ów & kalendarze
IceWarp umożliwia podgląd na dostępność czasową innych osób podczas planowanych meeting'ów, na rezerwowanie zasobów współdzielonych takich jak pokoje spotkań i zdolność do współpracy zarówno z użytkownikami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi poprzez możliwość wysyłania do nich zaproszeń na meeting'i.
Współdzielenie wielkich plików

Za pomocą funkcji IceWarp SmartAttach, użytkownicy mogą wysyłać wielkie pliki bez dezorganizowania pracy sieci lub poczty na serwerze. Plik jest składowany tylko na serwerze nadawcy i załączany jako link, co tnie koszty składowania oraz przepustowości.

Integracja Office

Otwieraj i zapisuj online dokumenty Office we wszystkich formatach plików Office i PDF. Podglądaj plik bezpośrednio w przeglądarce bez otwierania oraz edytuj aplikacje Office bez ściągania ich na dysk.

Usprawnione zarządzanie z dowolnego miejsca
Wygodne korzystanie z pulpitu, tabletu lub smartfona. Możesz kontrolować wszystkie kanały komunikacji i możliwości współpracy w jednym, scentralizowanym miejscu
poprzez opartym na HTML5 WebAdmin. Użyj konsoli Windows do zaawansowanych ustawień i konfiguracji.
Dashboard w czasie rzeczywistym

Nowy dashboard jest centrum kontroli administratora z dwoma najważniejszymi widokami na jednym ekranie

Obciążenie bieżące ruchem zapewnia nieoceniony wgląd w aktywność Twego serwera w czasie rzeczywistym, poprzez animowany wykres połączeń serwera i obsługiwanych wolumenów danych.

Status serwisu pokazuje czas pracy serwisu i inne uruchumieniowe statystyki.

Konsola API

Konsola API

Nowa konsola API zapewnia dostęp do tysięcy ustawień serwera w tym tych nie dostępnych w GUI administratora,
podzielonych na obszary takie jak Konta, Domeny, Poczta etc.

Server & Domain Admin View

Elastyczny układ ekranu

Układ ekranu WebAdmin automatycznie dostosowuje się do typu Twojego urządzenia. twórz i konfiguruj domeny, użytkowników, grupy, listy mailingowe, podobnie jak podstawowe ustawienia serwera.

Zostań Design Pro z White Labeling
White labeling pozwala administratorom na dostosowanie wyglądu interfejsu zarówno WebAdmin jak i WebClient za pomocą wielu spersonalizowanych opcji i ustawień, co umożliwia profesjonalne przeprojektowanie bez konieczności kodowania.
Wybierz własną skórkę WebClient

Wybierz własną skórkę WebClient

Zmień wygląd WebClient zarówno w środku jak i na stronie logowania. Dodaj logo swej firmy. Zintegruj ze swoimi mediami społecznościowymi. Wybierz swój kolor firmowy. Za pomocą podglądu online szybko znajdziesz najdoskonalszą kombinację.

Przeprojektuj WebAdmin

Przeprojektuj WebAdmin

Administratorzy mogą ustawić wygląd WebAdmin zarówno wewnątrz jak i na stronie logowania. Wybierz dominujący kolor. Wybierz idealny obraz tła dla strony logowania. Wszelkie wprowadzone zmiany znajdą natychmiastowe odzwierciedlenie w podglądzie na żywo, dzięki czemu można mieć absolutną pewność co do wyniku końcowego.

Active Directory Active Directory

IceWarp integruje się z istniejącymi kontrolerami domeny Windows AD, może wykorzystywać uwierzytelnianie Single Sign-On i synchronizować istniejące domeny, grupy, konta oraz inne dane osobiste w IceWarp.

Archiwizacja Archiwizacja

Serwer IceWarp automatycznie archiwizuje pocztę przychodzącą i wychodzącą. Wszyscy użytkownicy mają bezpośredni dostęp do swoich folderów archiwizacyjnych pod tym samym loginem i mogą z łatwością odzyskiwać zawartość poprzez korzystanie z funkcji przeciągnij i upuść.

Systemy operacyjne Systemy operacyjne

IceWarp współpracuje z Windows 2003 i późniejszymi, Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Debian i Ubuntu. Jest on dostępny dla systemów operacyjnych 64-bitowych lub 32-bitowych i współpracuje z bazami danych MySQL, MS SQL i Oracle.

Narzędzie migracji Narzędzie migracji

Kiedy trzeba wycofać swój sprzęt, narzędzie migracji zrobi najcięższe rzeczy za Ciebie, niezawodnie przeniesie całą instalację i dane do nowego komputera lub do chmury. Z Windows na Linuksa, 32-bit / 64-bit lub odwrotnie.

Odkryj wiodącą alternatywę dla serwera Exchange
Bogaty zestaw funkcji, efektywność zasobu i łatwość zarządzania powodują, że serwer IceWarp jest jedną z najpopularniejszych alternatyw dla Microsoft Exchange. Personalizowane narzędzia migracyjne IceWarp mogą przenieść wszystkie istotne dane z dowolnego serwera pocztowego przy zerowym czasie przestoju.
Integracja Outlook
Integracja Outlook

Outlook Sync instaluje istniejącym użytkownikom ich profile, pozwalając im dzięki temu na kontynuowanie pracy w znajomym środowisku Microsoft Outlook oraz zachowuje wszystkie jego funkcjonalności i synchronizację danych w czasie rzeczywistym.

Wypróbuj Serwer pocztowy IceWarp za DARMO

Pobranie umożliwia Ci instalację przy pomocy kreatora z 30 dniowym okresem ewaluacyjnym, który może być w każdej chwili przekształcony w pełną licencję. Opcja w chmurze tworzy połączenie VPS z serwerem IceWarp gotowym i uruchamianym w ciągu sekund.

14 dniowa próba w chmurze

14 dniowa próba w chmurze z 50 GB składowania

30 dniowa wersja próbna uruchamiana lokalnie dla Windows lub Linuxa

Zacznij za tak niewiele jak $1.28 za użytkownika

Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedawców

(+48) 42 203 20 81